Hlavná stránka
Slovensky English Germany

Telefon
  "Vážení zákazníci hello TAXI"  
  Vitajte na oficiálnej internetovej stránke firmy hello TAXI. Naša firma vznikla 1.7.2004 a úspešne sa etablovala na Bratislavskom trhu. Disponujeme dnes už s najväčším vozovým parkom, čo znamená pre zákazníkov najväčšiu úspešnosť vo vybavenosti objednávok z každej lokality Bratislavy a jej okolia. Zároveň sa vyznačujeme vždy priaznivým jazdným (na tel. objednávku s 50% zľavou a to za 0,491 €/km - 14,80 Sk/km) a s najnižšou sadzbou za čakanie 0,149 €/min - 4,50 Sk/min. Konverzný kurz 1 € = 30,126 Sk.

Náš dispečing disponuje:
  • • moderným "Call centrom" - 12 GSM brán prepojených s PC pre najväčšiu šancu dovolania sa.
    Z toho pre zákazníka vyplýva, že už po prvom zavolaní je automaticky zaradený do databázy, čo urýchli vybavenie jeho objednávky. Na tomto základe funguje aj naša služba tzv. prezváňania. V praxi to znamená, že zákazník nás iba prezvoní a my mu zavoláme podľa situácie čo najskôr naspäť, čo šetrí zákazníkovi mobilný kredit. V čase momentálne väčšej frekvencie telefonických objednávok, zákazníkov prosíme o viac trpezlivosti, kým sa u dispečerov dostanú na rad. Za pochopenie Vám vopred ďakujeme.
  • • Zákazníci môžu využiť aj Zelené číslo, na ktoré sa dovolajú bezplatne (len z pevnej linky) - 0800 116 321.
  • • Autorizovaný navigačný helloTEC systém so SIM kartami v každom vozidle, spolupracujúci s programom digitálnej mapy na dispečingu. Pre najrýchlejšiu možnosť zadávania, čo najväčšieho počtu tel. objednávok pre každé vozidlo a tým aj najväčšou šancou dovolania sa zákazníkov.
  • • 18 oficiálnych stanovíšť s 27 parkovacími boxami pre čo najkratší dojazd vozidla na najbližšie stanovisko a pre najrýchlejší príjazd vozidla na tel. objednávku.

Prípadné pripomienky, sťažnosti alebo návrhy ohľadne zlepšenia našich služieb môžete konzultovať na linke prianí a sťažností - 0908 591 827. Pri vzniku problému je v záujme zákazníka vyžiadať si potvrdenie o zaplatení, zaznačiť presný čas a trasu prepravy - hello TAXI je taxislužba, v ktorej sa snažíme riešiť problémy neodkladne.

Veľa šťastia, zdravia a úspechov Vám praje Vaša taxislužba.

Podpis
Martin Lupták
konateľ
 

Kontakt

Logo Koll up KOLL UP, spol. s r.o.
Ružová dolina 6
821 08 Bratislava

Úradné hodiny:
pondelok - piatok
od 11.00 do 14.00 hod


Mapa